Bestuur

Het bestuur van de Huurdersraad Vidomes is sinds 1 september 2021 uitgebreid met 4 nieuwe leden en een bestuurssecretaris. Op 14 september jl. hebben wij een studiedag met elkaar gehad om de organisatie en de toekomst te bespreken van de Huurdersraad. Dat heeft geleid tot een portefeuilleverdeling van de zaken waar wij als Huurdersraad mee te maken hebben. Ook is er tussen de algemeen bestuursleden van Zoetermeer een herverdeling gemaakt van welk algemeen bestuurslid verantwoordelijk is voor welke Bewonerscommissie (BC), Bewonerspanel (BP) andere samenwerkingsvormen en/of contactpersonen. 

Van deze herverdeling is een overzicht gemaakt en te raadplegen op onze website beschikbaar. Dit overzicht is zowel naar onze achterban als de gemeenten waar wij werkzaam zijn en Vidomes gestuurd. 

Met deze aanpak maken wij een grote slag in het professionaliseren van ons bestuur en leggen zo een goede basis voor de toekomst. Waarbij naast de vrijwilligers twee betaalde krachten een aantal uren voor ons werken, te weten: de beleidsmedewerker en de bestuurssecretaris. 

Mocht u vragen hebben, dan kunt u contact opnemen met de bestuurssecretaris, bij voorkeur via haar mailadres: bestuurssecretaris@huurdersraadvidomes.nl.

 

Klik hier om het volledige overzicht van het bestuur te downloaden.

 

IMG-20211128-WA0006
IMG-20211128-WA0015
IMG-20211128-WA0008

Sylvie Seubert-Rühl
Voorzitter
s.seubert@huurdersraadvidomes.nl

Rien van der Winden
Vicevoorzitter
m.vanderwinden@huurdersraadvidomes.nl

Cees Huisman
Algemeen bestuurslid Zoetermeer
c.huisman@huurdersraadvidomes.nl

IMG-20211128-WA0013
IMG-20211128-WA0010
IMG-20211128-WA0011

Henk Steijger
Algemeen bestuurslid Zoetermeer
h.steijger@huurdersraadvidomes.nl

Rob van den Bos
Algemeen bestuurslid Zoetermeer
r.vandenbos@huurdersraadvidomes.nl

Riet Middelhoek
Algemeen bestuurslid Zoetermeer
r.middelhoek@huurdersraadvidomes.nl

IMG-20211128-WA0014

Maureen Engelbrecht
Algemeen bestuurslid Leidschendam-Voorburg
m.engelbrecht@huurdersraadvidomes.nl

Ingrid Jerphanion
Algemeen bestuurslid Leidschendam-Voorburg
i.jerphanion@huurdersraadvidomes.nl

Michael Noordwijk
Algemeen bestuurslid Leidschendam-Voorburg
m.noordwijk@huurdersraadvidomes.nl

IMG-20211128-WA0012
IMG-20211128-WA0009
IMG-20211128-WA0007

Ton Reiber
Algemeen bestuurslid Delft
t.reiber@huurdersraadvidomes.n

Haiko Bollee
Algemeen bestuurslid Rijswijk
h.bollee@huurdersraadvidomes.nl

Anda Ros
Beleidsmedewerker
a.ros@huurdersraadvidomes.nl

Tine Nederveen-Barendregt
Bestuurssecretaris
bestuurssecretaris@huurdersraadvidomes.nl