Bestuur

Het bestuur van de Huurdersraad Vidomes is sinds 1 september 2021 uitgebreid met 4 nieuwe leden en een bestuurssecretaris. Op 14 september jl. hebben wij een studiedag met elkaar gehad om de organisatie en de toekomst te bespreken van de Huurdersraad. Dat heeft geleid tot een portefeuilleverdeling van de zaken waar wij als Huurdersraad mee te maken hebben. Ook is er tussen de algemeen bestuursleden van Zoetermeer een herverdeling gemaakt van welk algemeen bestuurslid verantwoordelijk is voor welke Bewonerscommissie (BC), Bewonerspanel (BP) andere samenwerkingsvormen en/of contactpersonen. 

Van deze herverdeling is een overzicht gemaakt en te raadplegen op onze website beschikbaar. Dit overzicht is zowel naar onze achterban als de gemeenten waar wij werkzaam zijn en Vidomes gestuurd. 

Met deze aanpak maken wij een grote slag in het professionaliseren van ons bestuur en leggen zo een goede basis voor de toekomst. Waarbij naast de vrijwilligers een betaalde kracht een aantal uren voor ons werkt, te weten een beleidsmedewerker. 

Mocht u vragen hebben, dan kunt u contact opnemen met de voorzitter, bij voorkeur via haar e-mailadres: s.seubert@huurdersraadvidomes.nl.

 

Riet Middelhoek, voorzitter per 1 januari 2023
Haiko Bollee, Vicevoorzitter per 1 januari 2023
IMG-20211128-WA0008

Riet Middelhoek
Voorzitter & Bestuurslid Delft
r.middelhoek@huurdersraadvidomes.nl

Haiko Bollee
Vicevoorzitter & Bestuurslid Rijswijk
h.bollee@huurdersraadvidomes.nl

Cees Huisman
Algemeen bestuurslid Zoetermeer
c.huisman@huurdersraadvidomes.nl

IMG-20211128-WA0013
IMG-20211128-WA0010
20221018_123438

Henk Steijger
Algemeen bestuurslid Zoetermeer
h.steijger@huurdersraadvidomes.nl

Rob van den Bos
Algemeen bestuurslid Zoetermeer & Penningmeester
r.vandenbos@huurdersraadvidomes.nl

Wim Makkus
Algemeen bestuurslid Zoetermeer
w.makkus@huurdersraadvidomes.nl

05af0d05-bb78-49c4-90ac-f5501db158ad
IMG-20211128-WA0014
IMG-20211128-WA0012

Maureen Engelbrecht
Algemeen bestuurslid Leidschendam-Voorburg
m.engelbrecht@huurdersraadvidomes.nl

Ingrid Jerphanion
Algemeen bestuurslid Leidschendam-Voorburg
i.jerphanion@huurdersraadvidomes.nl

Ton Reiber
Algemeen bestuurslid Delft
t.reiber@huurdersraadvidomes.n

4c532d35-56d0-49ab-8b2c-cb2c4c50e87c

Anda Ros
Beleidsmedewerker
a.ros@huurdersraadvidomes.nl