Click to listen highlighted text!

Over ons

Wij zetten ons in voor het belang van alle huurders van Vidomes. Ons bestuur bestaat uit 10 enthousiaste vrijwilligers:

Sylvie Seubert                     voorzitter s.seubert@huurdersraadvidomes.nl
Rien van der Winden           vice voorzitter m.vanderwinden@huurdersraadvidomes.nl
Ingrid Jerphanion                 algemeen bestuurslid (regio Leidschendam/Voorburg) i.jerphanion@huurdersraadvidomes.nl
Maureen Engelbrecht          algemeen bestuurslid (regio Leidschendam/Voorburg) m.engelbrecht@huurdersraadvidomes.nl
Leen Jongejan                     algemeen bestuurslid (regio Zoetermeer) l.jongejan@huurdersraadvidomes.nl
Nisha Pirbux                        algemeen bestuurslid (regio Zoetermeer) n.pirbux@huurdersraadvidomes.nl
Vacature algemeen bestuurslid (regio Rijswijk)
Vacature algemeen bestuurslid (regio Delft)
Vacature algemeen bestuurslid (regio Rijswijk)
Secretariaat
Chabeli van Warmerdam    secretaresse c.vanwarmerdam@huurdersraadvidomes.nl
Mariëlle Montagne              secretarieel-advies medewerker m.montagne@huurdersraadvidomes.nl
Algemeen e-mailadres
info@huurdersraadvidomes.nl
info@huurdersraadvidomes.nl


Spreekuur

Inloopspreekuur:

  • maandag van 14.00 uur tot 16.00 uur

Spreekuur met een van de bestuursleden is ook mogelijk na telefonisch overleg en/of e-mailcontact.


Wat  willen wij betekenen:

I. Voor de huurders

  • de stem van de huurders vertolken/verwoorden, huurders een stem geven.
  • de ogen en oren zijn van en voor de huurders door informatie op te halen, te vertalen en door te geven.


II. Voor de bewonerscommissies
 

  • ondersteuning geven en inspireren.
  • een vangnet bieden bij problemen.
  • hen met elkaar in contact brengen om ervaringen en kennis te delen.
  • hen betrekken bij het brengen en halen van informatie bij de huurders.
  • mogelijke problemen of vraagstukken oplossen.


III. Voor Vidomes en andere samenwerkingspartners

  • een kritische en serieuze gesprekspartner zijn.
  • de samenwerking zoeken en stimuleren om onze doelen als Huurdersraad te bereiken.

 

Click to listen highlighted text!